SON İZLENEN YAYINLAR Netspor izle

Maç İzle


Ülkemiz de bildiğiniz üzere bedava
maç izlemek çok zordur. Herkes kendi evinde ayaklarını televizyonuna doğru uzatıp maç izleyerek keyif yapmak ister. Ama malesef bu keyif çokta ucuz olmuyor özellikle her ligin, hatta her maçın ayrı bir kanalda olması, ayrı bir platformda olması bunu engelliyor. Çoğumuz bu sebeplerden dolayı maç izlemiyor veya kafelerde, parayla satın alıp evinde maç yayını olan arkadaşlarında izliyorlar. Bu durum yıllardır böyle olmmuş ve daha yıllarca böyle olacak gibi gözeükmektedir.

Gün geçtikçe bu problem sayesinde bir sürü fırsatçı vatandaş canlı maç izle ile ilgili site açmaya başladı bilirsiniz. Baktılar ki millet evinde para ödeyip maç izleme yandaşı değil, çoğu internet yayınlarına yöneliyor, hemen seo çalışması yaparak çakma, yayın olmayan gereksiz sitelerle hit çekip 3-5 kuruş kazanma derdine düştü. Bu durum haliyle bizim gibi kaliteli yayın yapan sitelerin canını sıkmaya başladı. Hernekadar bu tür siteler bizleri etkilemese de varlıkları izleyicilerin kafasını şaşırttığı gibi bilgi kirliliğine yol açıyor. Fakat şükürler olsun ki artık kalitenin farkına varan izleyicler hangi siteye gideceklerini biliyorlar. İnternette arama motoruna maç izle taraftarium24 veya direk taraftarium24 yazarak yayınlara ulaşabiliyorlar. Biz ise yıllardır süren yayın hizmetimizi sizler için bu yeni sezonda daha fazla geliştirmek adına birkaç yenilik getirmeyi düşünüyoruz. Bundan sonra maç yayını için olan alternatifleri arttırarak donma ve kasmayı azaltmayı planlıyoruz. Ayrıca sizler için çok yakında HD maç yayınları özelliğini getirerek TV kalitesinde yayınları sizlere bedava sunmak istiyoruz.

Bizleri takip ettikçe ve bu takipçi sayısı arttıkça bizde bu ilgiyi karşılıksız bırakmayıp her zaman kendimizi geliştirmeye çalışacağız. Ayrıca yan siteler açarak bir nebze olsun o çöp siteleri arama motorlarından düşürmeye çalışacağız. Bunun dışında rakiplerimiz de boş durmayacaktır. Herzaman olduğu gibi bizlere zararlı backlinkler vererek bizleri arama motorlarından düşürmeye çalışacaklardır. Ama sizlerinde gücüyle inşallah bütün bunların üstesinden gelerek yayınlarımızı son nefesimize kadar sizlere ulaştıracağız.

Not:En Güncel maç yayınları linkleri herzaman Anasayfa'da olacaktır.

No comments:

Post a Comment

YASAL UYARI

Taraftarium24.tv canlı maç izle listesinde yer alan yerli ve yabancı maç yayınları yapılmaktadır. Yayınların hiçbiri kendi sunucumuzda bulunmamaktadır. Yayınlar çeşitli sitelerden alınıp embed kodları ile sitemize eklenmektedir. Yayın hakkına sahip olduğunu düşünen kişiler Uyardıkları taktirde her yayın en geç 3 iş günü içersinde sitemizden kaldırılmaktadır.